Sudoku

Přestože Sudoku nebylo vynalezeno v Japonsku, dostalo tam svůj název a rozšířilo se do celého světa. Jedná se o jednoduchou logickou hru, kde je třeba doplňovat čísla. Ovšem jednoduchou co týká pravidel, doplňování správných číslic může být mnohdy velmi náročný úkol. Přejeme příjemnou zábavu a úspěšné luštění.

PRAVIDLA SUDOKU:

Sudoku je jeden velký čtverec, který se skládá z devíti menších čtverců a každý tento menší čtverec se skládá z devíti malých čtverců. Doplňovat je možné čísla od 1 do 9. Přitom v každém menším čtverci může být každé číslo jen jednou. Stejně tak v každém řádku nebo sloupci, se může vyskytovat každé číslo jenom jednou.

Cílem tedy je, aby byl velký čtverec tvořen devíti sloupci s čísly od 1 do 9 a stejně tak devíti řádky s čísly od 1 do 9.

SUDOKU

Sudoku na papíře

Sudoku na papíře je klasické sudoku s přívětivou vizáží, která vypadá, jakoby někdo sudoku nakreslil na papír. Vašim úkolem je vyluštit sudoku, kterých je v této hře velká spousta.    

Just Sudoku

Sudoku je hra pro všechny, co si chtějí procvičovat mysl. Tato hra Just Sudoku online je bez přidaných funkcí – jedná se prostě jenom o Sudoku. Celkem zde naleznete 25 Sudoku různých obtížností. Ovládání hry je naprosto jednoduché. Pro zahájení hry Sudoku klikněte myší na nápis START GAME. Následně...