Fotohádanky aneb - Co je na obrázku?

 

Fotohádanky jsou speciálním odvětvím hádanek a různých hlavolamů. Princip fotohádanek spočívá v tom, že se zveřejní pouze část samotné fotografie, a vy máte za úkol potrápit mozkové závity tak, abyste poznali, co se na zveřejněné fotografii vlastně nachází. Tím, že se jedná pouze o část fotografie vytrženou z celkového kontextu, není to vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

FOTOHÁDANKY

Fotohádanka - Výsadkář

Další fotohádanka, která prověří vaše pozorovací a deduktivní schopnosti je zde. Dokážete přijít na to, co je na obrázku vyobrazeno? Pokud ano, určitě nám odpověď napište do komentářů. Na konci dalšího měsíce, zde zveřejníme správné řešení a odpověď si budete moci ověřit.

Fotohádanka - Žlutočerná

Je zde nový měsíc a to znamená, že pro vás máme další zajímavou fotohádanku. Dokážete rozšifrovat, co se nachází na obrázku? Své tipy nám určitě piště do komentářů. Začátkem dalšího měsíce zde správné řešení zveřejníme.

Fotohádanka - Jablko

Máme pro vás další fotohádanku. Dokážete rozluštit a rozšifrovat, co se skrývá na obrázku? Pro mnohé to bude jistě velmi těžké, ale pokud si myslíte, že jste poznali, co se na obrázku ukrývá, určitě nám to napište do komentářů. Jak je zvykem, tak začátkem dalšího měsíce zde zveřejníme správné...

Fotohádanka - Psss

Další zajímavá fotohádanka! Podaří se vám přijít na to, co se ukrývá na obrázku? Pokud si myslíte, že víte, napište nám správnou odpověď do komentářů. Začátkem srpna zveřejníme správné řešení, takže budete moci posoudit, jestli jste se trefili. Přejeme hodně štěstí při tipování!

Fotohádanka - Slyš

Máme pro vás další fotohádanku! Poznáte, co je na fotografii? Určitě pište své tipy do komentářů, správné řešení zde zveřejníme zase až začátkem června.

Fotohádanka - Stopování

Dokážete přijít na to, co se skrývá na obrázku? Tento obrázek není těžký a určitě to tak zvládnete. Své tipy můžete psát do komentářů níže. Správné řešení zde zveřejníme až začátkem dalšího měsíce. Jestli vám to půjde dobře, tak dáme příště nějaký těžší :-)
<< 1 | 2